Állásajánlatok

Bővülő csapatunkba KÖNYVELŐ senior munkatársat keresünk

Feladatok

30 éve működő, magas színvonalú könyvelő-, és adótanácsadó irodánkba nemzetközi ügyfélkörünk bővülése miatt munkatársat keresünk heti 40 órás foglalkoztatással.

A munkakörökhöz tartozó feladatok a következők:

  • Kis- és középvállalkozások teljes körű könyvelése és bérszámfejtése
  • Beszámolók, adóbevallások, KSH statisztika elkészítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú egyetemi vagy főiskolai végzettség és mérlegképes könyvelői OKJ
  • Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat könyvelés és adózás területén
  • Megbízható, önálló és precíz munkavégzés, határidők pontos betartása
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Adótanácsadói képesítés
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • FORINTSOFT szoftverek ismerete
  • Bérszámfejtésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Microsoft Office programok magas szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes, kiemelt jövedelmet biztosítunk
  • Részmunkaidős munkavégzésre is lehetőség van
  • Megismerheti a szakma teljes spektrumát
  • Részvételét szakmai képzéseken  mint például adótanácsadói, bérszámfejtés, egyéb szakmai konferenciák stb. – ösztönözzük, támogatjuk
  • Nyelvtanulás támogatása
  • Korszerű munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Rugalmas munkavégzés, home office részbeni lehetősége

2022. június 30-ig várjuk jelentkezését magyar nyelvű önéletrajzzal a liptai.eszter@taxcontor.hu emailcímre.

A várható munkakezdés időpontja: megegyezés szerint